Czat.Net Non classé Regulamin

Regulamin

1. Nie podawaj ani na ogólnym ani w nicku informacji o charakterze osobistym takich jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu, GG, czy e-mail! Bez względu na to czy dane te dotyczą Ciebie czy tym bardziej kogoś innego!

2. Nie używaj wulgaryzmów ani na “ogólnym” ani w nicku. Nie wszyscy muszą je oglądać i tolerować. Za ich używanie możesz zostać wyproszony przez Administratora lub Moderatora.

3. Nie floduj – nie zaśmiecaj “ogólnego” zbyt dużymi partiami tekstu, zbyt dużą liczbą obrazków,krótkimi tekstami wysyłanymi w krótkim odstępie czasu np zdanie wysyłane po 2-3 wyrazy tworzące 5,6,7 linijek. Przy rozmowie kilku użytkowników na ogóle robi się okropny bałagan.. Czat jest dla wszystkich, a nikt nie lubi, jak mu się przeszkadza w rozmowie. Za floodowanie możesz zostać wyrzucony przez Administratora lub Moderatora.

4. Nie klonuj nicków – zabronione jest korzystanie z nicków, które do złudzenia przypominają nicki innych użytkowników bądź używanie przez jednego użytkownika kilku nicków.

5. Niedozwolone jest nadawanie treści obraźliwych, wulgarnych, obscenicznych, oszczerczych, rasistowskich, antysemickich propagujących przemoc i nienawiść, zawierających groźby a także obrażających uczucia religijne.

6. Zakaz publikowania na ogólnym prywatnych wiadomości bez zgody autora.

7. Zakaz dodawania zdjęć i filmów erotycznych lub pornograficznych na ogólny. Nasz portal nie ma oznaczenia +18!!!

8. Zakaz obnażanie się na kamerkach publicznie.

 

W PRZYPADKACH, KTÓRE NIE ZOSTAŁY UJĘTE REGULAMINEM OBOWIĄZUJĄ AKTUALNE PRZEPISY PRAWNE!

W PRZYPADKU NIE ZASTOSOWANIA SIĘ DO REGULAMINU ALBO PROŚBY ADMINA/MODA, ADMINISTRATOR CZY MODERATOR MA PRAWO DO USUNIĘCIA UŻYTKOWNIKA BEZ OSTRZEŻENIA!

DOBÓR KARY ORAZ JEJ DŁUGOŚĆ NALEŻY DO ADMINISTRATORA, MODERATORA I ZALEŻY OD JEGO OCENY KONKRETNEJ SYTUACJI.